Piramitfx Para Çekme

Piramitfx Para Çekme

Piramitfx’ten Para Çekme

Piramitfx Para Çekme  hesabınızdan para çekmek amacıyla uygulanacak ismimler ve teknikler yukarıdaki para yatırma teknikleri ile aynıdır. Sadece para çekme alanında ekstra olarak banka havalesi (swift) eklenmiştir. Şimdi en kolay ve en çok tercih edilen teknikleri ve resimli anlatımlarına sırayla bakalım.

İlk olarak Skrill tekniği ile Piramitfx hesabından para çekmeyi anlatalım. Hesabınıza girdikten sonra ana menüdeki “para çekme” butonuna tıklayın. Karşınıza gelen teknikler içerisinden Skrill yazan bölüme tıklayın, karşınıza alttaki sayfa gelecektir.

Piramitfx’ten Skrill para çekme

Sırasıyla 1 numarada parayı çekmek dilediğiniz Skrill hesabının mail adresini, 2 numarada çekilecek tutarı, 3 numara ile belirti edilen onay kutucuğunu işaretleyiniz, 4 numaradaki “talep gönder” butonuna tıklayarak çekim prosedürünü tamamlayabilirsiniz.

Uluslararası para transferi (swift) ile para çekmek amacıyla: para çekme alanındaki ok ile belirti edilen bölüme tıklayın. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Bu sayfada sırayla; 1 numarada parayı çekmek dilediğiniz kişini adı bu ad kendi isminiz olmalı zira para çekimler yalnızca kendi isminiz yapılmaktadır. 2 numarada ev adresiniz, 3 numarada iban numaranızı, 4 numarada parayı çekeceğiniz bankanın ismini, 5 numarada bankanın swift kodunu, 6 numarada banka şube adresini, 7 numarada şube ismini ve son olarak 8 numarada şube kodunu girmelisiniz. Sayfanın alt bölümün ayrı bir resim olarak alt Piramitfx Giriş bölüme yükledik.

Piramitfx Para Çekme Bu bölgede yapılacaklar sırası ile 1 ya da 3 numarada çekilecek para miktarı burada euro ya da usd olarak yalnızca bir bölüme girmelisiniz. İki bölümüde hata neticesi girdiyseniz 2 numara ile belirti edilen temizle butonuna tıklayın.

4 numarada varsa ek notunuz (boş bırakmanız yeterli olacaktır), 5 numara ile çekim onay kutucuğu işaretlenmeli ve 6 numara ile belirti edilen alandaki “talep gönder” butonuna tıklayarak çekim prosedürünü tamamlayabilirsiniz.

Şimdi sonra olarak Bitcoin ile Piramitfx hesaplarınızdan nasıl para çekileceğini anlatalı: ana çekim ekranındaki Bitcoin yazan bölüme tıkladıktan sonra alttaki sayfa karşınıza gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir